Přístup aplikace k uložišti telefonu (App access to phone storage)

Dobrý den potřeboval bych poradit jak nastavit ve své aplikaci aby získala přístup k souborům v telefonu. stále s tím zápasím a nějak mi to nejde.

What have you tried? How do you want to access files on your phone, from which locations?

1 Like

Víceméně jsem aplikaci postavil na webviever ale nevím jak nastavit aby mi v chatu fungoval prístup do úložiště v telefonu

norálně to má fungovat přez tu sponku

I am sorry, I do not understand what you want to do ? Please explain in more detail....

přez tu sponku jak je dole v pravém rohu té fotky by se mělo dát dostat do úložiště telefonu ma to fungovat třeba pro posílání fotek do chatu ale když se na to klikne nic se neotevře.

If you want to access images from your web app, you will probably need to use the Custom WebView extension

už to mam stažené i nahrane app inventoru jen nevím jaké mám použít bloky moc se v tom nevyznám

pomohl by mi někdo sestavit aplikaci?? základ už mám jen si nevím rady z přístupem aplikace k úložišti notifikací playeru a přechodem mezi stránkamy aby si je to drželo otevřené v paměti.
GipsyDance.aia (390.5 KB)

Show your blocks and read this:

How to ask a question (open new topic) - Tutorials and Guides - MIT App Inventor Community

poslal jsem soubor aia své aplikace myslím že to bude lepší než foto
GipsyDance.aia (390.5 KB)

We don't have time to import/open every project...

So always show your blocks and describe exactly your problems / goal.

aplikace je vytvořena na základu WebViewer, kde se zobrazuje chatovací místnost. Přez špendlik viz foto by se mělo dát odeslat soubor ze zařízení přímo do chatu ale nefunguje to po kliknutí na špendlík se nic nestane aplikace nemá přístup k souborum zařízení