Important question

Szeretném megkérdezni hogy valaki tud e nekem egy dologban segíteni- e / vagy megoldani ezt:
Egy iskolai programot szerezek (diákként) és lesz egy alkalmazás ami szükséges a belépéshez. Szeretném hogy az Iphone-val rendelkezők is hozzáférhessenek, így esetleg valaki tudna nekem készíteni egy ipa fájlt a késöbbiekben? (május végén lesz feltehetően a program)

Bocsi de nem tudom mi a baj a kérdésemmel. Leegyszerűsítve az, hogy kaphatnák e egy ipa fájlt valahogy majd egy iskolai rendezvényhez

I think the problem may be the translation by the community translator. After translating your question, not much can be understood. Translators work well with simple language. So ask your question in simple words but explaining it well.

Oké. Meglehetne csinálni, hogy az valaki ad e nekem egy ipa-fájlt (mert én nem tudok készíteni az appomból)

That wouldn't help you, because you wouldn't be able to install this IPA until your test device has been registered and approved for this app (with the corresponding ad hoc certificate).

De lenne egy kérdésem, az apple storeba ipa fájlt kell feltölteni, és az appinventor egy ilyet ad ki ugye?
(Lehetséges hogy találok egy megoldást erre, de akkor valakinek le kell generálni a fájlt. Nagyon megköszönném ha ezt majd megtennéd, mivel már szeptember óta ezen dolgozom (diákként) és végre elfogadták és megengedik szervezni)

Azért kérdezem mert az esemény érdekében minden szálat megmozgatok, az apple nek is írok. Igaz könnyebb lenne megkérni valakit innen akinek van profilja, és oda kirakni de szerintem azt senki nem csinálná meg

Can you help with it?