Firebase'te listedeki eleman sayısı nasıl formül edilir

iyi akşamlar. aşağıda resimde yer alan firebase'ten veriler içerisindeki eleman sayısını nasıl formül edebilirim. Yardım ederseniz sevinirim. Resime göre 23 elaman var ama kod olarak nasıl yapabilirim.

What do you mean?

How do I Firebase ?

Do you want to create a list on Firebase?
Do you want to return the list from Firebase ?
Do you want to use the Firebase component or the web component to do what you want to do ?

liste firebase'de mevcut. firebaseden verileri çekecem ve etikete yazacam.
1.Kullanıcı projebucket'ı listpicker ile seçecek
2.tag kısımını textbox'a girecek
girdiği tag kısmında yer alan dizi sayısını kullanıcıya etiket kısmında gösterecek.
işlem sırası böyle olması gerekiyor.

OK, so what is the problem ?

sorun yok. nasıl yapabileceğime dair fikir bulamadım.

şöyle bir öğrenci test uygulamam var. burada firebasete yer alan listedeki soru sayısını bularak resimde yer alan soru1, soru2, soru3, .... etiket ve listpicker kısmını gizlemem gerekiyor. Örneğin firebaseden 10 tane soru cevap şıkkı var. bu durumda ben soru11, soru12, soru13... etiket ve listpicker kısımlarını gizlemem gerekiyor.

I am sorry I do not understand your explanation of how your app is supposed to work.

Where are the listpicker/s ?

What is in the listpicker/s ?

From google translate I see that soru is question and seçenek is Choice

kodlar şöyle:

kacsoru butonu tıklanınca;
proje bucket test_no=1
tag test no=1
1.firebase bağlanacak,
2.firebase test_no proje bucket ve tag bakarak listede yer alan sayıyı öğrenecek,
3.örneğin 4 soruluk test, fakat 5'te yer alan sorunun bilgilerini ekranda göstermeyecek.
ancak böyle anlatabildim üzgünüm. umarım anlamışsınızdır.

şöyle yaptığımda verileri alıyorum.
image

uygulama ekranım:
image

işte bu noktada ikinci resimdeki verilerin kaç tane olduğunu bana söylemesini istiyorum.

I am sorry, I do not understand what it is you are trying to achieve.

Perhaps someone else can see what is required, or I need a good nights sleep !

1 Like