Firebase veritabanıyla masa rezervasyon uygulaması

Continuing the discussion from Welcome to the MIT App Inventor Community:

App ınventorda firebase veritabanı kullanarak bir masa rezervasyon uygulaması yapıyorum. Kullanıcı uygulamada, benim veritabanına kaydedip "spinner" bileşeninden kullanıcıya seçtirmem gereken il ve ilçeyi seçtikten sonra "Kafeleri göster" butonuna tıklanacak ve seçilen il ,ilçeye göre kafeler listelenecek. Listelenen kafe adlarının yanında "rezervasyon yap" butonu olacak. Kullanıcı bu butona bastığında yeni bir sayfa açılıp kafenin boş ve dolu masaları gözükecek (masaların boş veya dolu olduğunu veritabanına yazmam gerek) Daha sonra kullanıcı boş masalardan birine tıkladığında saat seçimi yapacak ve rezervasyonu tamamla butonuna tıklayıp rezervasyonunu yapmış olacak. Yapılan bu rezervasyon veri tabanına kaydedilecek. Kullanıcı eğer rezervasyonunda masa değişikliği ve rezervasyon iptali yapmak isterse "Rezervasyonlarım sayfasına gidip bu işlemleri gerçekleştirebilmeli. Bu uygulamayı 4 aydır uğraşıyorum ama bir türlü olmuyor ve son 2 günüm kaldı bitirmek için yardım edin lütfen (görsel yardım ederseniz çok iyi olur) veritabında ne yapacağımı, appınventorda tasarım ve blok kısmında ne yapacağımı lütfen anlatın

Duplicate of